Kas ir mansbaltcom.lv?

Mansbaltcom.lv ir Baltcom abonentu pašapkalpošanās interneta vietne. Šajā vietnē visiem Baltcom abonentiem ir iespēja apskatīt sava līguma ietvaros pieslēgtos pakalpojumus katrā adresē, pieslēgt citus pakalpojumus, aplūkot rēķinus un to apmaksas statusu.

Kā sākt lietot mansbaltcom.lv?

Lai lietotu vietni mansbaltcom.lv, ir jāreģistrējas. Reģistrācija ir pavisam vienkārša un aizņems tikai dažas minūtes — to var izdarīt no jebkuras ierīces, kurai ir piekļuve internetam. Reģistrējoties jānorāda savs personas kods vai juridiskām personām — uzņēmuma reģistrācijas numurs, līgumā ar Baltcom norādīto e-pasta adresi un attēlā redzamo kodu. Sistēma uz norādīto e-pastu nosūtīs uzaicinājumu pabeigt reģistrāciju, proti, noklikšķinot uz norādītās saites.

Kā piekļūt mansbaltcom.lv?

Vietnei mansbaltcom.lv var piekļūt izmantojot šo saiti. Lai piekļūtu savam profilam, norādiet e-pasta adresi un paroli.

Kādēļ mansbaltcom.lv jānorāda e-pasta adrese?

E-pasta adrese ir jānorāda, lai piekļūtu mansbaltcom.lv pašapkalpošanās interneta vietnei. Tā noderēs arī gadījumos, ja tiks aizmirsta reģistrēšanās brīdī norādītā parole — šajā gadījumā mēs nosūtīsim jaunu paroli uz reģistrēto e-pasta adresi.

Kāda informācija būs pieejama mansbaltcom.lv?

Pašapkalpošanās interneta vietnē būs iespēja apskatīt visus konkrētajai personai pieslēgtos pakalpojumus, par kuriem ir noformēts līgums ar Baltcom. Ja vienam abonentam pakalpojumi ir pieslēgti vairākās adresēs, tad abonents redzēs katrā adresē pieslēgtos pakalpojumus. Šeit būs iespēja apskatīt pēdējos 12 izsūtītos rēķinus un apmaksas statusu, aplūkot informāciju par citiem pieejamiem pakalpojumiem, iepazīties ar īpašajiem piedāvājumiem, mainīt pakalpojumus un sazināties ar Baltcom.

Kā rīkoties, ja ir aizmirsta mansbaltcom.lv parole?

Paroles atjaunināšanai, lūdzam sekot instrukcijai.